0
0

Alexa straight jeans

€ 49,99

Incl. btw, excl. verzendkosten

Kleur selecteren
Maat selecteren (Maatadvies)
Maattabellen – dames
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL34363840424446
Maat ITA38404244464850
Maat UK8101214161820
Maat FR36384042444648
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-100101-105106-111
Taillewijdte62-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Jeans
Inch-maten – bandwijdteXXSXSSMLXLXXLXXXL
24", 25"26"27", 28"29"30", 31"32", 33"34"36"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU36-3738-3940-4142
FR36-3738-3940-4142
UK3,5-4,55-5,56,5-7,58
US5-66,5-78-99,5
Maattabellen – heren
Truien, overhemden, broeken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL4244-464850-5254-5656-5858-60
Maat ITA3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat UK3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat FR4244-464850-5254-5656-5858-60
Borstomvang84-8788-9293-9899-104105-110111-116117-122
Taillewijdte72-7576-8081-8687-9293-9899-104105-110
Heupwijdte88-9192-9697-102103-108109-114115-120121-126
Binnenbeenlengte80-818283-8485-8686-8888
Jeans
Inch-maten – bandwijdteXSSMLXLXXLXXXL
28", 29"30", 31"32", 33"34", 36"38"40"42"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Binnenbeenlengte 36"89-9389-9389-9389-9389-9389-9389-93
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU40-4142-4344-4546
FR40-4142-4344-4546
UK6,5-7,58-99,5-10,511,5
US8-99,5-10,511-1213
Artikelgegevens
De Alexa straight jeans in klassieke stijl met vijf zakken past perfect bij klassieke en casual looks. De lichte wassing en whiskers benadrukken de subtiele vintagelook van deze jeans met rechte pijpen. De broek wordt gesloten met de knoop en praktische ritssluiting en bevat stretch voor een aangename, flexibele pasvorm. De Alexa straight jeans voor dames heeft rechte pijpen en een normale taillehoogte. De broek accentueert op unieke wijze de vrouwelijke rondingen.
  • met een knoop en ritssluiting te sluiten
  • van jeans met wat stretch
  • Klassiek, met vijf zakken
  • Met logobadge achter bij de boord
  • Met lichte wassing en whiskers voor een subtiele vintagelook
  • Pasvorm 'Alexa straight': normale taille, rechte pasvorm, rechte pijpen

Artikelnummer: 4059953383018

Materiaal
  • 99% Katoen
  • 1% Spandex
Meer foto's
Alexa straight jeans - Vrouwen - mid stone wash denim - 1 - TOM TAILOR
Alexa straight jeans - Vrouwen - mid stone wash denim - 2 - TOM TAILOR
Alexa straight jeans - Vrouwen - mid stone wash denim - 3 - TOM TAILOR
Alexa straight jeans - Vrouwen - mid stone wash denim - 4 - TOM TAILOR
Alexa straight jeans - Vrouwen - mid stone wash denim - 6 - TOM TAILOR
Alexa straight jeans - Vrouwen - mid stone wash denim - 7 - TOM TAILOR
Alexa straight jeans - Vrouwen - mid stone wash denim - 8 - TOM TAILOR
Alexa straight jeans - Vrouwen - mid stone wash denim - 9 - TOM TAILOR
Alexa straight jeans - Vrouwen - mid stone wash denim - 10 - TOM TAILOR
Alexa straight jeans - Vrouwen - mid stone wash denim - 11 - TOM TAILOR