Sale

Chino Travis regular (bruin)

€ 49,99€ 34,99

Incl. btw, excl. verzendkosten

Kleur selecteren
Maat selecteren (Maatadvies)
Artikelgegevens
De chino Travis heeft een normale pasvorm en biedt dankzij de lichte wassing van de katoenmix een heerlijk draagcomfort. De normale taillehoogte en de smalle pijpen maken deze broek tot vlotte basic die zich uitstekend laat combineren. Deze broek is niet weg te denken uit de vrijetijdsmode of casual zakelijke stijl. Naast de Franse steekzakken voor heeft de broek een muntzakje en twee paspelzakken met knoopsluiting achter. De twill met stretch, de normale taillehoogte en de smalle pijpen zorgen voor een uitstekend draagcomfort. Deze chino wordt geleverd inclusief riem van imitatieleer en is bij ons in de winkel verkrijgbaar in het donkerblauw en lichtbruin.
  • Met een knoop en een rits
  • Van twill met stretch
  • Steekzakken aan de voorkant en paspelzakken aan de achterkant
  • Logo-applicatie boven de paspelzak
  • Inclusief riem
  • Lichte wassing voor aangenaam draagcomfort
  • Pasvorm Travis regular: normale taille, normale fit, smalle pijpen

Artikelnummer: 64047870910

Materiaal
  • 97% Katoen
  • 3% Spandex

Shop The Look

Chino Travis regular - 7 - TOM TAILOR
Chino Travis regular - 1 - TOM TAILOR
Chino Travis regular
€ 49,99€ 34,99
Gebreid vest met opstaande kraag - 7 - TOM TAILOR
Gebreid vest met opstaande kraag - 1 - TOM TAILOR
Gebreid vest met opstaande kraag
€ 39,99
Mis geen enkel nieuwtje

Highlights uit de collectie, combinatietips en een 15% welkomstbon* voor u.

Storefinder

Ontdek nu de dichtstbijzijnde Tom Tailor store!

Maattabellen – dames
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL34363840424446
Maat ITA38404244464850
Maat UK8101214161820
Maat FR36384042444648
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-100101-105106-111
Taillewijdte62-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Jeans
3234363840424446
Taillewijdte58-6162-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte84-8788-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Hosen Denim
2526272829303132333436
Taillewijdte59-6162-6465-6768-7071-7374-7677-7980-8283-8586-8990-94
Heupwijdte85-8788-9091-9394-9697-99100-102103-105106-108109-111112-115116-120
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
My True Me
44464850525456
Borstomvang104-109110-115116-121122-127128-134135-141142-148
Taillewijdte86-9192-9798-103104-109110-116117-123124-130
Heupwijdte111-116117-122123-128129-134135-141142-148149-155
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU36-3738-3940-4142
FR36-3738-3940-4142
UK3,5-4,55-5,56,5-7,58
US5-66,5-78-99,5
Size Table Women Denim
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XS/34S/36M/38L/40XL/42
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-99
Taillewijdte61-6465-6869-7273-7677-80
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-107
Jeans
24252627282930313233
Taillewijdte55-5859-6162-6465-6768-7071-7374-7677-7980-8283-85
Heupwijdte82-8485-8788-9091-9394-9697-99100-102103-105106-108109-111
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
Maattabellen – heren
Truien, overhemden, broeken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL4244-464850-5254-5656-5858-60
Maat ITA3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat UK3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat FR4244-464850-5254-5656-5858-60
Borstomvang84-8788-9293-9899-104105-110111-116117-122
Taillewijdte72-7576-8081-8687-9293-9899-104105-110
Heupwijdte88-9192-9697-102103-108109-114115-120121-126
page.detail.selectsize.blazer
4446485052545658
Borstomvang86-8990-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117
Taillewijdte74-7778-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Blazer Long
909498102106110114
lichaamslengte182-190183-191184-192185-193186-194187-195188-196
Borstomvang90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117
Taillewijdte78-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte94-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Jeans
4446485052545658
Taillewijdte74-7778-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Heupwijdte90-9394-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Binnenbeenlengte79,5-8080,5-8181,5-8282,5-8383,5-8484,5-8585,5-8686,5-87
Hosen Denim
2627282930313233343638404244
Taillewijdte67-6970-7172-7475-7677-7980-8182-8485-8687-8990-9495-99100-104105-109110-114
Heupwijdte83-8586-8788-9091-9293-9596-9798-100101-102103-105106-110111-115116-120121-125126-130
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
trousers long
909498102106110114
lichaamslengte182-190183-191184-192185-193186-194187-195188-196
Borstomvang78-8182-8586-8990-9394-9798-101102-105
Taillewijdte94-9798-101102-105106-109110-113114-117118-121
Heupwijdte84,5-8585,5-8686,5-8787,5-8888,5-8989,5-9090,5-91
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU40-4142-4344-4546
FR40-4142-4344-4546
UK6,5-7,58-99,5-10,511,5
US8-99,5-10,511-1213
Size Table Men Plus
Truien, overhemden, broeken, enz.
2XL3XL4XL5XL
Borstomvang117-124125-132133-140141-148
Taillewijdte107-114115-122123-130131-138
Heupwijdte121-128129-136137-144145-152
Hosen Denim
4042444648
Taillewijdte109-113114-118119-123124-128129-133
Heupwijdte123-127128-132133-137138-142143-147
Binnenbeenlengte 30"74-78
Binnenbeenlengte 32"79-83
Binnenbeenlengte 34"84-88
Binnenbeenlengte 36"89-93
to zoom in niederländisch
Sluiten
Je verlanglijstje
Chino Travis regular

Als u Chino Travis regular op uw verlanglijstje wilt opslaan, logt u in. U hebt geen account? Registreer dan snel en profiteer van andere voordelen!

U hebt geen account?

Registreer dan snel en profiteer van andere voordelen!