Profiteer van -30% extra in de sale!* Jouw code: SALE30
0
0

EENVOUDIGE BLAZER
€ 49,99

Incl. btw, excl. verzendkosten

Kleur selecteren
Maat selecteren (Maatadvies)
Maattabellen – dames
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL34363840424446
Maat ITA38404244464850
Maat UK8101214161820
Maat FR36384042444648
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-100101-105106-111
Taillewijdte62-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Jeans
Inch-maten – bandwijdteXXSXSSMLXLXXLXXXL
24", 25"26"27", 28"29"30", 31"32", 33"34"36"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU36-3738-3940-4142
FR36-3738-3940-4142
UK3,5-4,55-5,56,5-7,58
US5-66,5-78-99,5
Maattabellen – heren
Truien, overhemden, broeken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL4244-464850-5254-5656-5858-60
Maat ITA3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat UK3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat FR4244-464850-5254-5656-5858-60
Borstomvang84-8788-9293-9899-104105-110111-116117-122
Taillewijdte72-7576-8081-8687-9293-9899-104105-110
Heupwijdte88-9192-9697-102103-108109-114115-120121-126
Binnenbeenlengte80-818283-8485-8686-8888
Jeans
Inch-maten – bandwijdteXSSMLXLXXLXXXL
28", 29"30", 31"32", 33"34", 36"38"40"42"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Binnenbeenlengte 36"89-9389-9389-9389-9389-9389-9389-93
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU40-4142-4344-4546
FR40-4142-4344-4546
UK6,5-7,58-99,5-10,511,5
US8-99,5-10,511-1213
Profiteer van -30% extra in de sale!* Jouw code: SALE30
Artikelgegevens
Een klassiek getailleerde pasvorm en het effen ontwerp maken deze blazer onmisbaar voor een moderne en vrouwelijke look. Hij is gemaakt van zachte jersey die de blazer een speels tintje geeft, net als de smalle opstaande kraag. De prinsessennaden zorgen voor een optimale pasvorm, terwijl de elastische katoenmix zeer comfortabel aanvoelt. Klassieke details als de reverskraag, de sluiting met haakoogjes en afgeronde zoom completeren de look van het jasje. De blazer is zowel geschikt voor een zakelijke outfit als voor dagelijks gebruik.
  • Met lange mouwen, reverskraag en sluiting met haakje en oogje
  • Van stofmix
  • Met Weense naden voor een optimale pasvorm
  • Regular-fit, lengte blazer bij maat M: ca. 60 cm

Artikelnummer: 4059491876799

Materiaal
  • 80% Katoen
  • 20% Polyester
Meer foto's
Eenvoudige blazer - Vrouwen - real navy blue - 1 - TOM TAILOR
Eenvoudige blazer - Vrouwen - real navy blue - 2 - TOM TAILOR
Eenvoudige blazer - Vrouwen - real navy blue - 3 - TOM TAILOR
Eenvoudige blazer - Vrouwen - real navy blue - 4 - TOM TAILOR
Eenvoudige blazer - Vrouwen - real navy blue - 6 - TOM TAILOR
Eenvoudige blazer - Vrouwen - real navy blue - 7 - TOM TAILOR
Eenvoudige blazer - Vrouwen - real navy blue - 9 - TOM TAILOR
Eenvoudige blazer - Vrouwen - real navy blue - 11 - TOM TAILOR