15% korting via de newsletter Meer dan 6000 artikelen online Gratis retourneren
Mijn TOM TAILOR0
0

GEBREIDE JURK MET RUCHES
€ 59,99

Incl. btw, excl. verzendkosten

Kleur selecteren
Maat selecteren (Maatadvies)

Maattabellen – dames

Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.

XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL34363840424446
Maat ITA38404244464850
Maat UK8101214161820
Maat FR36384042444648
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-100101-105106-111
Taillewijdte62-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88

Jeans

Inch-maten – bandwijdteXXSXSSMLXLXXLXXXL
24", 25"26"27", 28"29"30", 31"32", 33"34"36"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88

Sokken

SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49

Schoenen

SMLXL
EU36-3738-3940-4142
FR36-3738-3940-4142
UK3,5-4,55-5,56,5-7,58
US5-66,5-78-99,5

Maattabellen – heren

Truien, overhemden, broeken, enz.

XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL4244-464850-5254-5656-5858-60
Maat ITA3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat UK3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat FR4244-464850-5254-5656-5858-60
Borstomvang84-8788-9293-9899-104105-110111-116117-122
Taillewijdte72-7576-8081-8687-9293-9899-104105-110
Heupwijdte88-9192-9697-102103-108109-114115-120121-126
Binnenbeenlengte80-818283-8485-8686-8888

Jeans

Inch-maten – bandwijdteXSSMLXLXXLXXXL
28", 29"30", 31"32", 33"34", 36"38"40"42"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Binnenbeenlengte 36"89-9389-9389-9389-9389-9389-9389-93

Sokken

SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49

Schoenen

SMLXL
EU40-4142-4344-4546
FR40-4142-4344-4546
UK6,5-7,58-99,5-10,511,5
US8-99,5-10,511-1213

Artikelgegevens

- met lange mouwen en ronde hals
- van fijn breigoed
- Met ruches aan de schouders
- met logobadge aan de voorkant bij de zoom
- Contrasterende ribbies aan de zoom
- Reguliere pasvorm, jurklengte bij maat S: ca. 85 cm

Artikelnummer: 4059953999264

Materiaal & onderhoudsinstructies

- 100% Katoen

  • Geen bleekmiddel toegestaan
  • niet strijken
  • Geen stomerij mogelijk
  • Drogen in de droger is niet mogelijk
  • Niet wassen

Ontdek soortgelijke producten

U kunt dit ook leuk vinden