0
0

T-shirt, per twee verpakt

€ 15,99

Incl. btw, excl. verzendkosten

Kleur selecteren
Maat selecteren (Maatadvies)
Maattabellen – dames
Truien, blouses, jurken, broeken, rokken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL34363840424446
Maat ITA38404244464850
Maat UK8101214161820
Maat FR36384042444648
Borstomvang80-8384-8788-9192-9596-100101-105106-111
Taillewijdte62-6566-6970-7374-7778-8283-8788-93
Heupwijdte88-9192-9596-99100-103104-108109-113114-119
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Jeans
Inch-maten – bandwijdteXXSXSSMLXLXXLXXXL
24", 25"26"27", 28"29"30", 31"32", 33"34"36"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU36-3738-3940-4142
FR36-3738-3940-4142
UK3,5-4,55-5,56,5-7,58
US5-66,5-78-99,5
Maattabellen – heren
Truien, overhemden, broeken, enz.
XSSMLXLXXLXXXL
Maat NL4244-464850-5254-5656-5858-60
Maat ITA3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat UK3234-363840-4244-4646-4848-50
Maat FR4244-464850-5254-5656-5858-60
Borstomvang84-8788-9293-9899-104105-110111-116117-122
Taillewijdte72-7576-8081-8687-9293-9899-104105-110
Heupwijdte88-9192-9697-102103-108109-114115-120121-126
Binnenbeenlengte80-818283-8485-8686-8888
Jeans
Inch-maten – bandwijdteXSSMLXLXXLXXXL
28", 29"30", 31"32", 33"34", 36"38"40"42"
Binnenbeenlengte 30"74-7874-7874-7874-7874-7874-7874-78
Binnenbeenlengte 32"79-8379-8379-8379-8379-8379-8379-83
Binnenbeenlengte 34"84-8884-8884-8884-8884-8884-8884-88
Binnenbeenlengte 36"89-9389-9389-9389-9389-9389-9389-93
Sokken
SMLXL
Schoenmaten35-3839-4243-4647-49
Schoenen
SMLXL
EU40-4142-4344-4546
FR40-4142-4344-4546
UK6,5-7,58-99,5-10,511,5
US8-99,5-10,511-1213
Artikelgegevens
Een handige dubbelverpakking met twee basic T-shirts met een geborduurd logo bij de zoom. Deze shirts hebben een groot draagcomfort en zijn op allerlei manieren te stylen. De bijzonder zachte jersey van puur katoen, de rechte pasvorm en de elastische ronde hals zorgen voor een prettig draagcomfort voor elke gelegenheid. Het is zowel als onderkleding als op jeans te dragen. Het is verkrijgbaar in de kleuren wit, grijs, zwart en donkerblauw.
  • met korte mouwen en een ronde hals
  • van jersey
  • Met logoprint opzij bij de zoom aan de voorkant
  • in een set van twee
  • Met lichte wassing voor aangenaam comfort
  • met regular pasvorm
Materiaal
Mis geen enkel nieuwtje

Highlights uit de collectie, combinatietips en een 15% welkomstbon* voor u.

Storefinder

Ontdek nu de dichtstbijzijnde Tom Tailor store!